خدمات مشاوره حسابداری در تدبیرحساب

تدبیرحساب در زمستان سال 91 با هدف ارائه خدمات باکیفیت و نوآورانه در حوزه برون‌سپاری حسابداری و مالیات متولد شد. از همین رو، ارائه خدمات مشاوره در این زمینه برای شرکت‌ها و موسسات را به صورت حرفه‌ای و کاملاً جدی دنبال کرد و همچنان به دنبال ارائه راهکارهایی موثر در این زمینه به مشتریان خود است.

مشاوره حسابداری به مجموعه پیشنهادات و اقداماتی گفته می‌شود که در جهت رشد و توسعه شرایط فعلی کسب‌وکارها از سوی حسابدار به مدیر شرکت ارائه می‌شود. ما به شما کمک می‌کنیم تا علاوه‌بر کاهش هزینه‌هایی که پیش ‌روی خود دارید، روی رشد کسب‌وکارتان بیشتر تمرکز کنید. در این مسیر مفتخر هستیم تا به کمک انواع خدماتی که به موسسات کوچک، متوسط و بزرگ ارائه می‌دهیم، بتوانیم لذت آسودگی مالی در مسیر رشد کسب و کارتان را به شما ارائه دهیم، خدماتی نظیر:

 • تحلیل و رصد داده‌های مالی
 • تحلیل موقعیت بازار
 • راهکارهایی برای صرفه‌جویی در منابع مالی
 • پیش‌بینی چشم‌انداز شرکت در کوتاه مدت و بلند مدت
 • رفع ایرادات و ارائه پیشنهاداتی برای بهینه‌سازی حسابداری
 • و…

سرویس مشاوره حسابداری در تدبیرحساب به دو صورت بنا شده است. یکی مخصوص شرکت‌های کوچک و دیگری مناسب شرکت‌های بزرگ است. در سرویسی که برای شرکت‌های کوچک ارائه می‌شود، دو راه حل گنجانده شده است تا این شرکت‌ها به‌راحتی در مسیر توسعه و تمرکز کسب‌ وکارشان قرار بگیرند.

برون‌سپاری کامل حسابداری مالیاتی و اعزام سفیران حسابداری ، دو خدمتی است که در مسیر همکاری با شرکت‌های کوچک توسط تیم تدبیرحساب ارائه می‌شود.

سرویس‌هایی که برای شرکت‌های متوسط و بزرگ توسط تدبیرحساب ارئه می‌شود نیز دربرگیرنده نقشه راه مالیاتی ، مدیریت جریان‌های نقدی ، دادرسی مالیاتی و مشاوره حسابداری است.

اهمیت استفاده از مشاوره حسابداری

هر شرکتی که علاقه‌مند به توسعه کسب‌وکار خود باشد،  قطعاً نیازمند یک مشاور در بخش حسابداری است. ارائه راهکارهای مناسب برای توسعه شرکت، بررسی فاکتور‌های مختلف مالیاتی شرکت، تهیه و تنظیم صورت های مالی، تهیه اظهارنامه مالیاتی، بررسی ویژگی‌های منفی و مثبتی که شرکت در طول فعالیت خود انجام داده است و… همه نشان از اهمیت این موضوع دارد که چرا باید حتما از یک موسسه مشاوره حسابداری خوب برای بهبود عملکردها و قرارگرفتن در مسیر رشد کمک گرفت. از این رو، تدبیرحساب با همکاری کادری مجرب و متخصص در کنار شرکت شما ایستاده است تا با به روز ترین و علمی‌ترین روش‌های مدیریت مالی در جهان، شما و مجموعه تان را در مسیر رشد و توسعه قرار دهد.

مشاوره تخصصی حسابداری در تدبیرحساب

مشاوره تخصصی حسابداری در تدبیرحساب - تدبیرحساب

گزارشات حسابداری کامل، به موقع و قابل اتکا مثل چراغی پرفروغ در مسیر حرکت شرکت و ابزاری برای تصمیم‌گیری درست و به موقع مدیران است. همچنین باتوجه به شرایط سخت اقتصادی کنونی، واحدهای حسابداری باید بتوانند همگام با تغییرات لحظه‌ای که در عرصه اقتصادی رخ می‌دهد، راهکارها و نحوه اجرای خود را تغیر داده و به‌روزرسانی کنند.

متاسفانه بسیاری از مدیران شرکت‌ها از کیفیت گزارشات و چابکی واحدهای حسابداری خود رضایت کافی ندارند و این مهم باعث شده که مجموعه آن‌ها با چالش‌های بزرگی رو‌به‌رو شود. تدبیرحساب با انجام پروژه‌های متعدد در زمینه اصلاح ساختار واحدهای حسابداری و همچنین پس از سالها فعالیت در حوزه مشاوره و رفع چالش‌های متنوع در انواع کسب‌وکارهای نوین مثل استارتاپ‌ها و…، به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان ممکن به اهدافی که در حوزه مالی و حسابداری برای کسب و کار خود دارید، برسید.

برخی از خدماتی که در این زمینه به موسسات، شرکت‌ها و سازمان ها ارائه می‌شود عبارتند از:

 • بازنگری و اصلاح ساختار سیستم اطلاعات حسابداری
 • طراحی، بهینه سازی و آموزش روندهای لازم در انجام سیستم های حسابداری
 • انجام فرایند جذب و استخدام نیروی متخصص مورد نیاز شما در امور حسابداری و چینش چارت سازمانی مناسب

خدمات و وظایف مشاور حسابداری در تدبیرحساب

مشاوران متخصص در تدبیرحساب به ارائه پلن‌ها و استراتژی‌هایی می‌پردازند تا با استفاده بهینه از منابع، به کاهش هزینه‌های جاری شرکت در کوتاه مدت و بلند مدت کمک به‌سزایی کنند. درواقع مهم‌ترین هدف مجموعه ما کمک به شرکت‌هایی است که دوست دارند در قله موفقیت بایستند. خدماتی که ‌بر اساس موارد فوق از سوی مشاوران حسابداری تدبیرحساب ارائه می‌شوند عبارتند از:

 • ارائه مشاوره تخصصی مالیاتی
 • تهیه و آموزش دستورالعمل‌های مالیاتی به صورت کاملاً اختصاصی
 • انجام کلیه امور مرتبط درباره طبقه‌بندی اسناد حسابداری و…
 • انجام محاسبات و تهیه لیست مربوط به بیمه کارمندان و…
 • تهیه صورت‌های مالی و خدمت‌رسانی‌های قانونی
 • مشورت و کمک‌رسانی در امور مالی صاحبان حرفه و کسب‌وکارها
 • ارائه روش‌های مناسب در جهت کسب سود بیشتر
 • بررسی و نظارت پروژه‌های مرتبط با بورس مجموعه‌ها
 • بررسی فعالیت شرکت به کمک روش‌های نوین
 • ارائه راهکارهای مفید و موثر باتوجه به موقعیتی که شرکت در آن قرار دارد
 • ارائه استراتژی توسعه
 • و…

ویژگی‌های مشاوره حسابداری در تدبیرحساب

ارتباط موثر با مجموعه شما از اهدافی است که تدبیرحساب در پی آن است. برای رسیدن به قله‌های موفقیت مالی و توسعه چشم‌انداز شرکت، باید پله‌ها را شمرده شمرده و درست طی کرد. تدبیرحساب به شرکت شما کمک خواهد کرد تا به کمک یک برنامه منظم و دقیق، این پله‌ها را پشت سر بگذارید و در مسیر شکوفایی یک قدم موثر رو به جلو بردارید.

ارائه یک استراتژی منسجم، راهکارهای عملیاتی موثر برای هدایت جریان‌های نقدی کسب‌وکار شما به‌ سوی حساب‌های بانکی شرکت، نگهداشت سرمایه مثل تبدیل سریع و ذخیره منابع مالی به‌صورت ارزهای خارجی و… از راهکارهایی است که تدبیرحساب در همکاری با شرکت‌ها در زمینه حسابداری مالی ارائه می‌دهد.

با این روش با درکی صحیح از ظرفیت‌ها و محدودیت‌هایی که سازمان شما دارد، نگرانی‌ها و دغدغه‌های شما را در این زمینه به طور کامل برطرف خواهیم کرد. از دیگر خدمات تدبیرحساب در عرصه حسابداری مالی ایجاد تعادلی بین جریان‌های ورودی و خروجی سازمان، شرکت و مجموعه شما است، آن هم به شکلی که کاملاً مورد پذیرش تایید بر اساس دستورالعمل‌ها و قوانین پولی و بانکی کشور باشد. به این ترتیب در همه حال، صورت‌های مالی شرکت برابر با لیست تراکنش‌ها خواهد بود.

کلام آخر…

همان‌طور که گفته شد، ما در تدبیرحساب با ارزیابی اولیه وضعیت حسابداری شما، بررسی پرونده‌های مالی و با شناسایی نقاط ضعف و محدودیت‌های موثر موجود در مسائل صنفی و مالیاتی شرکت‌تان، بهترین و به روزترین راه کارهای مالی را برای شما و مجموعه تان ارائه خواهیم داد.

برای آشنایی بیشتر با خدمات ارائه شده توسط مجموعه تدبیرحساب میتوانید از وبسایت ما دیدن فرمائید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره تلفنی با کارشناسان مربوطه می‌توانید از طریق شماره تماس ‎۰۲۱-۵۸۳۱۶۰۰۰  با ما در ارتباط باشید.

تمام مسیر همراه شما هستیم…

نیاز به جلسه مشاوره دارید؟

با ما تماس بگیرید

  تماس با ما

  ‎۰۲۱-۵۸۳۱۶۰۰۰